Miniatury moja miłość... moja pasja...

Lubisz to? :-)

wtorek, 3 sierpnia 2010

Wakacje z tildową różą :-)

Cześć :-)

Na wstępie mojego listu (postu) chciałabym podziękować...
Tak uczono mnie w podstawówce pisać początki listów. Ciekawe czy teraz tez tak uczą... Nie wiem.
A więc... (tak się nie zaczyna, wiem :-) straszne wielkie dzięki za wszystkie miłe słowa, które uszczęśliwiły Agnieszkę :-) Udało się!

Jestem aktualnie na wakacjach, a właściwie wpadłam na chwilę do domu przepakować się i jadę dalej. Byłam gdzieś gdzie plaża, morze, ciepło, słońce... a teraz wróciłam do domu i chłodno, chmury, deszczyk... I co? I szczęśliwa jestem bo ileż można zniosić te upały, zwłaszcza że już przed wyjazdem w Gdańsku było 38 stopni, straszne! Najbardziej lubię pogodę "sweterkową" (tak ją nazywam), ciepło ale sweterek można założyć :-) Nie o pogodzie jednak chciałam.
Fajnie jest na wakacjach podziwiać piękne widoki ale ja wyczulona jestem nie tylko na widoki. "Wspinałam" się na jakąś górę i tam siedziała Pani, która miała w ręku SZYDEŁKO i JAKIEŚ TAM NICI i coś dziergała! Jaki miły widok, budzący tęsknotę za moją pasją... Pani była bardzo miła bo myślała, że zainteresowanie Jej pracą wiąże się z chęcią zakupu owocu Jej pracy... a jak okazało się, że ja tylko zdjęcie z Nią chciałam zrobić to miała mnie w nosie jak widać na zdjęciu :-)


Pokiwała tylko głową jak Jej próbowałam powiedzieć, że ja też tak z igłą i nitką siedzę czasami i dalej zabrała się za dzierganie :-) Owoce Jej pracy rozpostarte były na skałach. Fajny widok, zupełnie niespodziewany.


Moja pasja została w domu bo nie chciałam robić obciachu rodzinie siedząc przy basenie z nożyczkami, igłą i nitką i tkaninami :-) Przed wyjazdem jednak uszyłam sobie taką tildową różę, którą zabrałam ze sobą i nosiłam przypiętą do bluzek, sukienek.


W czwartek lecę dalej, tym razem odwiedzać rodzinę. Życzę wszystkim wspaniałych wakacji!


koronka

3 komentarze:

 1. Pani faktycznie zjawiskowa. A taki kwiatek to obiecuje sobie zrobić już od dawna i w dalszym ciągu go nie mam:(
  Odpoczywaj dalej!

  OdpowiedzUsuń
 2. Róża cudna! kocham różowy :) a Pani miała rewelacyjne stoisko tylko szkoda że taka nastawiona na sprzedawanie, bo czasem trafiają się takie osoby tworzące z którymi po prostu można pogadać, podzielić się pasją. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnie zdjecie jest NAJLEPSZE:-)))
  Powinno zajac doskonala lokate na jakiejs wystawie,czy konkursie foto:-)
  Wypoczywaj-pozdrawiam-psiankaDK-

  OdpowiedzUsuń

Nie zawsze odpiszę na komentarze ale czytam je po 3 razy :-) Jeśli zależy Ci na odpowiedzi napisz proszę do mnie maila: koronka@wp.eu

Moje starsze posty zobaczysz tutaj:

Popularne posty

Tak lubię:

Tak lubię:

Zmęczona oglądaniem i czytaniem? Usiądź i odpocznij :-)

Zmęczona oglądaniem i czytaniem? Usiądź i odpocznij :-)
Mam nadzieję, że mnie znów odwiedzisz!